THE 5-SECOND TRICK FOR پخش رنگ

The 5-Second Trick For پخش رنگ

The 5-Second Trick For پخش رنگ

Blog Article

علی خدیو - مدیر عامل بازرگانی فیدار صنعت خدیو - موسس مرکز پخش رنگ خدیو
رنگ های روغنی یا پایه حلال ، که به نام رنگ آلکیدی هم شناخته می شود ، از تنوع رنگ بالایی برخوردار اند. این نوع رنگ ها به علت داشتن مقاومت بالا در برابر رطوبت و سایش برای رنگ آمیزی فلزات ، و همینطور سطوحی ، که در معرض سایش و اصطکاک هستند ، مانند : درب و پنجره و … مناسب هستند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یکی از تولیدات روزا تولید انواعسنباده و پوساب با کیفیت بالا میباشد که در دونوع پشت زرد و پشت آبی تولید میگردد کیفیت بالایی دارند.

بخارات متصاعد از پاشش اسپری شیمیایی و مضر است، پس بهتر است در معرض آن قرار نگیرید. همچنین به دلیل خطر اشتعال از کشیدن سیگار یا روشن کردن وسایل جرقه زا خودداری نمایید.

ما از محصول خوب، فرصت درآمدزایی عالی، آزادی مالی و زمانی صحبت می کنیم و با اینکه مشتری آرزوی داشتن همه آنها را دارد اما پیشنهاد ما را رد می کند !!! چرا ؟

اخبار را با توجه به حوزه موردنظر در ایمیل خود دریافت کنید اقتصادی

دکلره مو ( رنگ موی قهوه ای طلایی )

.. فراهم آورده و دنیای جدیدی از فناوری های روز پخش رنگ تهران را به نمایش بگذاریم

شنبه تا چهارشنبهآماده پاسخگویی در ساعات اداری کشوراز ۰۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰

رنگ آمیزی نما

 کاتالوگ محصولات رنگ اطلس،بازرگانی خدیو نماینده رسمی عاملیت توزیع رنگ اطلس

تجربه حضور ديرينه سهامداران شرکت رنگارنگ اطلس در صنعت ساختمان و درک نیاز بازار در این صنعت، و در پی فعالیتهای تحقیقاتی از سال ۱۳۷۶ در زمينه مصالح نوین ساختمانی به ویژه رنگ مولتی کالر ورنگهای دوستدار محيط زيست و بررسی بازارهای داخلی و بین المللی وهم چنین ارتباط با مراکز علمی و فنی معتبر خارج از کشور انگیزه تاسیس شرکت صنایع رنگ و پوششهای حفاظتی رنگارنگ اطلس شده، این شرکت از سال ۱۳۸۱ با بهره گیری از تجارب و تحقیقات مهندسین با تجربه که خود نیز جزء موسسین شرکت هستن تولید رنگ مولتی کالر رو شروع کرده و با معرفی محصولات متنوع و جدید و با لحاظ نمودن موضوع جلوگیری از آسیب های زیست محیطی، در ارتقاء سطح توقعات مصرف کنندگان تاثیر به سزایی گذاشته و پایه گذار تحولی مهم در صنعت رنگ ایران شده.

بازرگانی خدیو نماینده رسمی عاملیت توزیع محصولات هاویلوکس – قیمت رنگ هاویلوکس

تبلیغات اینترنتی یکی از بهترین روشهای تبلیغات می باشد که شما می توانید محصول خود را در بازار های تمام ایران نمایش بگذارید

https://khadivcenter.ir/shimisakhteman-price-list/

با پشتیبانی و حمایت شما همکاران عزیز و نیز با بهره مندی از کادری مجرب و کارشناسان متخصص با ارائه دانش فنی و همچنین توسعه ی شبکه خود و نامحدود بودن تهیه و نگهداری و گستردگی محصولات، مفتخر به کسب نمایندگی برندهای انحصاری و توزیع بی نظیر آن در سراسر کشور گردیده است.

Report this page